Zaterdag 10 december 2011
FC Abcoude E2 laat zege glippen tegen SV Nw West E2.
De jongens van FC Abcoude E2 hebben zaterdag, op bezoek bij SV Nw West E2, puntenverlies geleden.
Tot de rust was het nog 0 – 0, met heel veel kansen voor Abcoude. Voor de rust kon Abcoude de wedstrijd beslissen, maar heeft het nagelaten.
2 minuten na de rust kwam Abcoude nog op voorsprong met een doelpunt van Quincy. De tweede doelpunt viel na 7 minuten en kwam op naam van Eros. Tot dan leek het dat Abcoude de wedstrijd nog leek te gaan winnen, maar 5 minuten na de 2de doelpunt vocht de thuisploeg, Nw West, zich terug en scoorde 1 – 2. Nog geen man over boord zou je denken, maar niets was minder waar, want 4 minuten daarna werd het 2 – 2 door een eigen doelpunt. Door een schot van de tegenstander op doel van Mark (Abcoude), kwam de bal voor de voeten van Amor en deze belande door een onverklaarbare manier in het doel.
Nw West rook de overwinning en ging een versnelling hoger voetballen. Ook Abcoude voelde de overwinning uit hun handen glippen en ging in de aanval. Minuten tikken weg, coaches hysterisch, spelers nerveus, bang dat een overwinning veranderd in een verlies. Centrale verdediger Tim, ging in de aanval, de ene wissel na de andere, maar het mocht niet baten. Wat gevreesd werd, werd werkelijkheid.
1 minuut voor het eindsignaal viel de beslissing. Tot grote teleurstelling van FC Abcoude en hun trouwe supporters, scoorde Nw West en bracht de stand op 3 – 2. Dit was tevens de eindstand.
Zo verspeelde FC Abcoude E2 zaterdag 10 december uit tegen Nw West E2 een voorsprong van 0 -2 en verloor met 3 – 2.
Door: Glenn Toredjo
|